MÖBLER / Bord / Cafébord 4057784

nr 405 7784

Cafébord

Gjutjärn med stenskiva, höjd: 73 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

800 kr

Såld:

650 kr

måndag 10 april 2006

3/4 10:13:15 1      600 kr
10/4 11:09:24 2      Vinnande bud